HV73V1JTTD103J
MFR.Part #
HV73V1JTTD103J
JLCPCB Part #
C4284130
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS