HV73V1JTTD1024F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1024F
JLCPCB Part #
C4168218
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS