HV733ATTE9533F
MFR.Part #
HV733ATTE9533F
JLCPCB Part #
C4274042
Description
-55℃~+155℃ 1W 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS