HV733ATTE915J
MFR.Part #
HV733ATTE915J
JLCPCB Part #
C4097176
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS