HV733ATTE8872F
MFR.Part #
HV733ATTE8872F
JLCPCB Part #
C4343187
Description
-55℃~+155℃ 1W 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS