HV733ATTE8254F
MFR.Part #
HV733ATTE8254F
JLCPCB Part #
C4159129
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS