HV733ATTE824J
MFR.Part #
HV733ATTE824J
JLCPCB Part #
C3967915
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS