HV733ATTE8062D
MFR.Part #
HV733ATTE8062D
JLCPCB Part #
C4333300
Description
-55℃~+155℃ 1W 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS