HV733ATTE755J
MFR.Part #
HV733ATTE755J
JLCPCB Part #
C4217469
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS