HV733ATTE7322F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ATTE7322F
JLCPCB Part #
C4353347
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS