HV733ATTE6813D
MFR.Part #
HV733ATTE6813D
JLCPCB Part #
C3916902
Description
-55℃~+155℃ 1W 681kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS