HV733ATTE625J
MFR.Part #
HV733ATTE625J
JLCPCB Part #
C4098927
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS