HV733ATTE624J
MFR.Part #
HV733ATTE624J
JLCPCB Part #
C3994406
Description
-55℃~+155℃ 1W 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS