HV733ATTE565J
MFR.Part #
HV733ATTE565J
JLCPCB Part #
C4289844
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS