HV733ATTE564J
MFR.Part #
HV733ATTE564J
JLCPCB Part #
C4049164
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS