HV733ATTE563G
MFR.Part #
HV733ATTE563G
JLCPCB Part #
C3915210
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS