HV733ATTE5623F
MFR.Part #
HV733ATTE5623F
JLCPCB Part #
C4286030
Description
-55℃~+155℃ 1W 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS