HV733ATTE5603D
MFR.Part #
HV733ATTE5603D
JLCPCB Part #
C4185030
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS