HV733ATTE515J
MFR.Part #
HV733ATTE515J
JLCPCB Part #
C5766815
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS