HV733ATTE514G
MFR.Part #
HV733ATTE514G
JLCPCB Part #
C4161142
Description
-55℃~+155℃ 1W 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS