HV733ATTE5114F
MFR.Part #
HV733ATTE5114F
JLCPCB Part #
C4176342
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.11MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS