HV733ATTE4873D
MFR.Part #
HV733ATTE4873D
JLCPCB Part #
C4245858
Description
-55℃~+155℃ 1W 487kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS