HV733ATTE4703F
MFR.Part #
HV733ATTE4703F
JLCPCB Part #
C4127528
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS