HV733ATTE4642F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ATTE4642F
JLCPCB Part #
C4035447
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS