HV733ATTE433G
MFR.Part #
HV733ATTE433G
JLCPCB Part #
C4045702
Description
-55℃~+155℃ 1W 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS