HV733ATTE394J
MFR.Part #
HV733ATTE394J
JLCPCB Part #
C4107647
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS