HV733ATTE394G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ATTE394G
JLCPCB Part #
C4004457
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS