HV733ATTE365J
MFR.Part #
HV733ATTE365J
JLCPCB Part #
C4095497
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS