HV733ATTE364G
MFR.Part #
HV733ATTE364G
JLCPCB Part #
C3920270
Description
-55℃~+155℃ 1W 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS