HV733ATTE3404F
MFR.Part #
HV733ATTE3404F
JLCPCB Part #
C4326376
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS