HV733ATTE3094F
MFR.Part #
HV733ATTE3094F
JLCPCB Part #
C4349877
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS