HV733ATTE276J
MFR.Part #
HV733ATTE276J
JLCPCB Part #
C4124634
Description
-55℃~+155℃ 1W 27MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS