HV733ATTE2674F
MFR.Part #
HV733ATTE2674F
JLCPCB Part #
C4339626
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.67MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS