HV733ATTE2614F
MFR.Part #
HV733ATTE2614F
JLCPCB Part #
C4093277
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.61MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS