HV733ATTE2613D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ATTE2613D
JLCPCB Part #
C3988695
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS