HV733ATTE245G
MFR.Part #
HV733ATTE245G
JLCPCB Part #
C3978249
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS