HV733ATTE2434F
MFR.Part #
HV733ATTE2434F
JLCPCB Part #
C4086456
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.43MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS