HV733ATTE2323D
MFR.Part #
HV733ATTE2323D
JLCPCB Part #
C4291022
Description
-55℃~+155℃ 1W 232kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS