HV733ATTE2213F
MFR.Part #
HV733ATTE2213F
JLCPCB Part #
C3980217
Description
-55℃~+155℃ 1W 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS