HV733ATTE204J
MFR.Part #
HV733ATTE204J
JLCPCB Part #
C4553767
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS