HV733ATTE204G
MFR.Part #
HV733ATTE204G
JLCPCB Part #
C4130865
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS