HV733ATTE1965F
MFR.Part #
HV733ATTE1965F
JLCPCB Part #
C4036823
Description
-55℃~+155℃ 19.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS