HV733ATTE1914F
MFR.Part #
HV733ATTE1914F
JLCPCB Part #
C4002759
Description
-55℃~+155℃ 1.91MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS