HV733ATTE184G
MFR.Part #
HV733ATTE184G
JLCPCB Part #
C4272676
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS