HV733ATTE1783D
MFR.Part #
HV733ATTE1783D
JLCPCB Part #
C4074746
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS