HV733ATTE1653D
MFR.Part #
HV733ATTE1653D
JLCPCB Part #
C4323106
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS