HV733ATTE164J
MFR.Part #
HV733ATTE164J
JLCPCB Part #
C4286409
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS