HV733ATTE1583F
MFR.Part #
HV733ATTE1583F
JLCPCB Part #
C4027032
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS