HV733ATTE155G
MFR.Part #
HV733ATTE155G
JLCPCB Part #
C3988722
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS