HV733ATTE1543F
MFR.Part #
HV733ATTE1543F
JLCPCB Part #
C4279420
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS